غلامعلی میگلی نژاد در گفتگوی رادیویی اظهار داشت:

بیش از صد در صد جمعیت بندر بوشهر را در طول شبانه روز در ایام نوروز میزبانی می کردیم

شهردار بوشهر از احداث کمپینگ دائمی برای مسافرین شهرشهر خبر داد و بر داشتن برنامه های شهرداری برای تقویت زیرساختهای شهری تاکید کرد.
 • بيش از صد در صد جمعيت ۲۵۰ هزار نفري بوشهر در هر ۲۴ ساعت به عنوان مسافران نوروزي از شهر بوشهر بازديد و از خدمات ارایه شده در این شهر استفاده کردند.


 • به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، شهردار بندر بوشهر در  گفتگو با برنامه زنده رادیویی صدای مرکز بوشهر درباره عملکرد ستاد نوروزی شهرداری بندر بوشهر با بیان این مطلب افزود:
  تمام تلاش ما در شهرداري بوشهر اين بود که يك بستر مناسب براي ميهمانان نوروزي فراهم كنيم كه بر اساس نظر مسافران نوروزي در اين كار موفق بوده ايم و اميدواريم در آينده بتوانيم زمينه ميزباني بهتری را فراهم كنيم.

 • میگلی نژاد با اشاره به استقبال چشمگیر از بندر بوشهر در ایام نوروز ۹۵ تصریح کرد: جانمايي و مكان يابي كمپينگ ثابت شهرداري جهت مسافران نوروزي در دستور كار شهرداری بوشهر قرار خواهد گرفت.

 • غلامعلی میگلی نژاد با بیان این مطلب که همه سازمان هاي زير مجموعه  شهرداري مثل پسماند، سازمان آتش نشاني ،سازمان اتوبوسراني در ايام نوروز در حال خدمات رسانی بودند اظهار داشت :این پرسنل شهرداری که  بايستي مثل بقيه شهروندان در ایام نوروز در كنار خانواده خود استراحت می کردند  به عشق بوشهر و تلاش جهت رضايتمندي مهمانان نوروزي در همه اين ايام مشغول به كار بودند.

 • میگلی نژاد با اشاره به انجام نظرسنجی ها توسط شهرداری بوشهر افزود :در طول نوروز هر روز  توسط تیم نظر سنجي شهرداری ،دیدگاههای میهمانان نوروزی  رصد می شد و به این نتیجه رسیدند که ۸۰ درصد مسافران به صورت کلی از عملكرد شهرداری راضي بودند.

  وی اظهار امیدواری کرد:در تلاش هستیم که آن ۲۰ درصد نیز با تلاش دوستانمان در سال آتي بر طرف شود و رضايت ۱۰۰ درصد ايجاد شود.

 •  


 • شهردار بندر بوشهر با بیان این مطلب که شهرداري يك تيم است تصریح کرد :
  شهروندان برای موفقیت این گروه کاری در شهرداری ايراداتمان را گوشزد کرده و عملکرد ما را نقد کنند. 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.