رمضانی، دبیرستاد نوروزی شهرداری اعلام کرد:

آمادگی شهرداری برای بریایی روز طبیعت در شهر بوشهر

معاون خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر در پایان با بیان این مطلب که شهر زیبایی های آن متعلق به همه شهروندان است اظهار داشت: از شهروندان این درخواست را داریم که رعایت تمام اصول ایمنی و همچنین نکات بهداشتی در پاکیزه نگه داشتن نوار ساحلی و پارک ها را به عمل بیاورند تا روز طبیعت شاداب و ماندگاری را در نوروز ۹۵ در شهر بوشهر داشته باشند.

شهرداری برای روز طبیعت در شهر بوشهر آمادگی لازم دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،دبیر ستاد سفر شهرداری با بیان این مطلب افزود :با توجه به رو به پایان بودن ایام تعطیلات نورزی و فعالیت شبانه روزی ستاد نوروزی شهرداری در امر میزبانی از مهمانان نوروزی، اکیپ ستادی شهرداری بندر بوشهر جهت روز سیزده بدر آمادگی لازم را دارد.

عبدالرسول رمضانی با بیان این مطلب که سرویس بهداشتی ها و حمام های نوار ساحلی و پارک ها جهت "روز طبیعت"  به شکل ویژه ای در خدمت همشهریان و هم میهنان می باشد افزود: تیم اجرایی ستاد نوروزی شهرداری جهت برگزاری روز طبیعت و استفاده از سواحل زیبا و پارک ها ی محله ای و ساحلی تمام اقدامات لازم را به عمل آورده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر با بیان این مطلب که تمامی اقدامات جهت حفظ و ایمنی در شهر با همکاری سازمان آتش نشانی شهرداری انجام شده است افزود: استفاده از طبیعت و رعایت اصول ایمنی از اهداف شهرداری و سازمان های تابعه است.

رمضانی با اشاره به سرویس های ناوگان حمل و نقل شهری افزود :سازمان اتوبوسرانی به ارائه خدمات خود در مسیر هر روزه خواهد پرداخت و شهروندان برای رسیدن به پارک های ساحلی و محله ای مشکلی نخواهند داشت.

وی همچنین به حضور پاکبانان سازمان مدیریت پسماند در نوار ساحلی و تفرجگاههای شهری اشاره کرد و از اقدامات  سازمان مدیریت پسماند جهت این روز خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر در پایان با بیان این مطلب که شهر زیبایی های آن مطعلق به همه شهروندان است اظهار داشت: از شهروندان این درخواست را داریم که رعایت تمام اصول ایمنی و همچنین نکات بهداشتی در پاکیزه نگه داشتن نوار ساحلی و پارک ها را به عمل بیاورند تا روز طبیعت شاداب و ماندگاری را در نوروز ۹۵ در شهر بوشهر داشته باشند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.