دبیرستاد سفر نوروزی شهرداری بوشهر:

شهرداری بوشهر با هزار نفر نیرو و دویست دستگاه ماشین آلات به طور شبانه روزی در حال خدمات رسانی نوروزی است

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بوشهر اعلام کرد :تلاش شهرداری بوشهر این است که در این ایام فضای خوب و مناسبی در خور جایگاه همشهریان و هموطنان مان در بندر بوشهر ایجاد کنیم و برای کسب این هدف شبانه روز تلاش می کنیم.

برای خدمت رسانی به مسافرین نوروزی با هزار نفر نیرو و ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات به طور شبانه روزی در حال خدمات رسانی هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، دبیر ستاد نوروزی شهرداری بوشهر با اعلام این خبر افزود:

طبق آمار شهرداری روزانه حداقل میزبان ۵۰ هزار نفر در شهر بوشهر نوار ساحلی شهر بوشهر است که برای این تعداد مسافر به صورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی هستیم.

رسول رمضانی با بیان این مطلب که برای پاسخگویی به این میزان  شهرداری به صورت شبانه روزی در حال ارایه خدمات در همه دستگاهها و سازمانهای ذیربطش است اظهار داشت: شهرداری در ایام نوروز با هزار نفر نیرو در حوزه ستادی، آتش نشانی، پسماند، روابط عمومی، اتوبوسرانی،فرهنگی، فنی امانی، تاسیسات، فضای سبز ، تاکسیرانی و عمرانی و  سایر زیر مجموعه هایش  در حال خدمات رسانی به مسافرین نورزی است .

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری بندر بوشهر با بیان این مطلب که شهرداری برای اسکان مسافرین به برپایی کمپ اقامتی اقدام کرده است افزود: در طی این ایام کمپ شهرداری واقع در پارک شغاب با دارا بودن ۴۵۰ تخته چادر و ۶۰ دستگاه کانکس پذیرای مسافرین نوروزی است .

وی با اشاره به مهیاسازی امکانات برای مسافرین افزود:  ۳۲۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۷۰  چشمه حمام در پارکها و نوار ساحلی برای مسافرین آماده شده است که به صورت منظم نظافت و بازرسی می شود

رمضانی افزود :تلاش شهرداری بوشهر این است که در این ایام فضای خوب و مناسبی  در خور جایگاه همشهریان و هموطنان مان در بندر بوشهر ایجاد کنیم و برای کسب این هدف شبانه روز تلاش می کنیم.

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.