دبیرستاد سفر نوروزی شهرداری بوشهر،رسول رمضانی اعلام کرد:

شرایط کمپ اقامتی مسافرین نوروز با امکانات لازم مهیاست

وی به وضعیت پارکینگ کنار کمپ اشاره کرد و عنوا داشت: برای ایمنی و حفظ شرایط ترافیکی پارکینگ وسیعی در کنار کمپ شغاب ساماندهی شده است که میهمانان نوروزی را به استفاده از آن دعووت می کنیم.

کمپ اقامتی شغاب آماده میزبانی از میهمان نوروزی است. 

دبیر ستاد نوروزی شهرداری بندر بوشهر با اعلام این خبر افزود: جنگ شادی شبانه  در چادر سیرک ساحلی برگزار  می شود که خوشبختانه با استقبال خوب مسافرین نوروزی و همشهریان قرار گرفته است.

رمضانی با اشاره به ممنوعیت نصب چادر بر روی چمن پارکهای ساحلی اظهار داشت: با برنامه ریزی که صورت گرفته سازمان پارکها موظف شده است که برای حفظ فضای سبز پارکها تلاش کند و از نصب چادر مسافرین بر روی چمنها جلوگیری کرده و مسافرین را به سمت کمپ اقامتی هدایت کنند.

وی درباره وضعیت کمپ اقامتی شغاب خاطرنشان کرد: کمپ شغاب در شرایط خوبی است و سرویس بهداشتی ها و حمام ها و سایر اقلام از قبیل ایستگاه شارژ موبایل و سایر امکانات آن مرتب مورد بازرسی و نظارت قرار می گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری به وضعیت پارکینگ کنار کمپ اشاره کرد و عنوان داشت: برای ایمنی و حفظ شرایط ترافیکی پارکینگ وسیعی در کنار کمپ شغاب ساماندهی شده است که میهمانان نوروزی را به استفاده از آن دعووت می کنیم.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.