شهردار بوشهر در جمع خبرنگاران اعلام کرد:

شهر بوشهر برای پذیرایی و اقامت میهمانان نوروزی کاملا آماده است

میگلی نژاد با اشاره به اینکه بوشهر دارای ۱۳ کیلومتر ساحل زیبا و کم نظیری در خلیج فارس است افزود: شهرداری بوشهر با مهیا کردن امکانات اقامتی مختلف تلاش کرده است تا مسافرین از جذابیتهای بی شمار شهر بوشهر استفاده کنند.

ایجاد کمپ اقامتی مجهز و سایر خدمات لازم برای پذیرایی از مسافرین نوروزی ، بوشهر را مهیای حضور میهمانان نوروزی کرده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر ،شهردار بوشهر با  بیان این مطلب و تبریک سال جدید و خیر مقدم به مسافران نوروزی به بوشهر اظهار داشت:

بندر بوشهر دارای جذابیت‌های مهم گردشگری و توریستی است که می تواند به عنوان مقصد جذابی برای ایرانیان داخل و خارج از کشور در ایام نوروز باشد.

میگلی نژاد با اشاره به اینکه بوشهر  دارای ۱۳ کیلومتر  ساحل زیبا و کم نظیری در خلیج فارس است افزود: شهرداری بوشهر با مهیا کردن امکانات اقامتی مختلف تلاش کرده است تا مسافرین از جذابیتهای بی شمار شهر بوشهر استفاده کنند.

شهردار بندر بوشهر با اشاره به اینکه بوشهر سیزده پارک ساحلی کم نظیر در کشور دارد افزود : آثار  بافت فرهنگی تاریخی بندر بوشهر از جمله ظرفیتهایی است که می تواند گردشگران بی شماری را به خود جلب کند .

غلامعلی میگلی‌نژاد  با بیان اینکه برای رفاه گردشگران تمامی امکانات زیربنایی در اسکان و ارائه خدمات گوناگون فراهم شده است تصریح کرد: برای اسکان گردشگران نوروزی در شهر بوشهر ۵۰۰ تخته چادرگروهی و ۶۰ دستگاه کانکس در کمپ ساحلی  شغاب آماده شده است.

وی ایجاد چشمه‌های سرویس بهداشتی و حمام در کنار ساحل بوشهر را از دیگر امکانات دانست و گفت:۳۲۰چشمه سرویس بهداشتی و ۷۰ چشمه حمام و امکانات دیگری شامل لباس‌شویی و دیگر خدمات برای گردشگران در محل اسکان فراهم است.

وی به مهیا سازی پارکینگ خودرو در کنار کمپ اشاره کرده و افزود: برای پارکینگ خودروهای ساکنین کمپ فضای مناسبی برای پارک خودروها در نظر گرفته شده است.

شهردار بندر بوشهر به مهیاسازی دو مکان برای کمپ خودچاری اشاره کرد .

میگلی نژاد همچنین به برپایی ۲۵۰ غرفه نمایشگاهی در ساحل اسکله جلالی اشاره و عنوان داشت: میهمانان نوروزی می  توانند از بازار صنایع دستی و سایر اقلام و کالاها در این نمایشگاه بازدید و خریداری نمایند.

شهردار مرکز استان با اشاره به پلاژ بانوان در  ساحل خلیج فارس بوشهر خبرداد و افزود: این پلاژ دارای امکانات مناسبی برای استفاده بانوان می باشد و همچنین پلاژ آقایان هم بهسازی شده است که محیطی ایمن و مناسب برای بهره بردن از خلیج فارس می باشد.

میگلی نژاد به برپایی ایستگاههای ورزش آبی اشاره کرده و افزود : ایستگاه های قایق سواری، جت اسکی و دیگر ورزش‌ها و تفریح‌های دریایی در بوشهر ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.