پیام شهردار بندربوشهر در آستانه نوروز ۱۳۹۵

در سال آتی افق بلندی را برای توسعه و پیشرفت بندر بوشهر در شهرداری مرکز استان تعریف کرده ایم

شهردار بوشهر در پیام نوروزی اش ضمن دعوت از سرمایه گذاران جهت حضوردر بندربوشهر اعلام کرد:در سال آتی افق بلندی را برای توسعه و پیشرفت بندر بوشهر در شهرداری مرکز استان تعریف کرده ایم تا سرمایه‌گذاران از اقصا نقاط ایران و جهان به بوشهر آمده و برای توسعه این شهر، سرمایه گذاری های کلان نموده و زمینه های تحول اساسی این دیار کهن را فراهم نمایند. ما به همت همکارانمان در شهرداری و شکیبایی و مشارکت شما شهروندان و هم‌میهنان ارجمند در حال آماده سازی زیرساختهای شهری برای این هدف مهم هستیم.

پیام نوروزی شهردار بندر بوشهر در آستانه سال ۱۳۹۵

به نام خداوند جان و خرد

نسیم نوروزي ديگر بار وزیدن گرفت و دست های زمزمه ، مناجات " یا مقلب القلوب و الابصار " را به امیدواری " حول حالنا الی احسن الحال " در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس مترنم می سازند تا از چشمه‌سار جوشان طبیعت نوروزی ، بهاری دیگر برای جانفزایی و پویایی و دگرگونی همه ما آغاز گردد.

سال ۱۳۹۴ را در حالی سپری کردیم که شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشهر با عنایت به فرموده رهبر معظم انقلاب در این سال، کار و خدمت جهادی را با مشارکت مردم عزیز و حمایتهای دولت تدبیر و امید چراغ راه خود قرار داد  و طرح‌های متعددی را در حوزه های عمرانی، خدمات شهری،فرهنگی و فضای سبز  به نتیجه رساندند.

در سالي كه گذشت ، با وجود دشواریهای بسیاری که از نظر اقتصادی  در پیش روی شهرداری قرار داشت ، اجرای هیچ پروژه‌اي را به تعویق نینداختیم و به پشتوانه عنایت های معنوی و مادی شهروندان گرانقدر و برنامه ریزی در بودجه پيش‌بينی شده؛ در راستای توسعه متوازن شهری درمناطق شمالی و جنوبی ، گام برداشتیم.

در سال جدید نیز همت ما بر این است تا زندگی در بندری زیبا  برای شهروندان و هم‌میهنان در مسیر انقلاب اسلامی همراه با دانش‌ورزی و برنامه‌محوری و با در نظر گرفتن توسعه‌ی متوازن با همه ارکان شهر رقم زده و باعث سرافرازی بوشهریان عزیز و ایران اسلامی گردیم.

ایران اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری و آحاد ملت غیور و تلاش بی وقفه دولت محترم با وحدت و همدلی ، برجام را به فرجامی افتخارآمیز رساند تا بار دیگر خردمندی و لیاقت ایرانیان که در طول تاریخ این مرز و بوم کهن، بارها این دیار را از  بحران رهایی داده به جهانیان اثبات نماید.

 ما نیز امروز با دانایی و مشارکت همگانی، از این امانت درخشان تاریخی که بارها در برابر مشکلات ، ناملایمات و تهدیدات بی‌شمار، جانانه از هویت خود دفاع کرده و از آسمان تمدن بزرگ و تاریخ‌ساز خویش  در طول اعصار از لیان در ریشهر تا بوشهر امروز در کرانه آبراه بین المللی محافظت کرده و ادامه دهنده ی راه دانشمندان ، شهدا، علمأ و صالحان این دیار خواهیم بود.

در سال آتی افق بلندی را برای توسعه و پیشرفت بندر بوشهر در شهرداری مرکز استان تعریف کرده ایم تا سرمایه‌گذاران از اقصا نقاط ایران و جهان به بوشهر آمده و برای توسعه این شهر، سرمایه گذاری های کلان نموده و زمینه های تحول اساسی این دیار کهن را فراهم نمایند. ما به همت همکارانمان در شهرداری و شکیبایی و مشارکت شما شهروندان و هم‌میهنان ارجمند در حال آماده سازی زیرساختهای شهری برای این هدف مهم هستیم.

در نظر است که بوشهر آنچنان ساخته شود تا به شکلی یگانه در منطقه رخ نمایاند و بار دیگر آفتاب نام بلندش از کرانه‌ی خلیج فارس سربرافرازد.در این راه دشوار، شاید ابزار کار به قدر کفایت در دسترس مان نباشد، اما خالصانه و خاضعانه از خداوند تبارک و تعالی مسئلت می نماییم که به ما عنایت فرماید تا این شهر و این مرز مهم که جاودانگی اش ثمره خون شهدای گرانقدر است، موقعیت بی نظیر ملی و بین المللی خویش را بازیابد.

اینجانب عید باستانی نوروز را به آحاد هموطنان و همشهریان عزیزم تبریک و شادباش گفته و از درگاه حضرت صاحب مجد و جلال و اکرام مسئلت دارم تا سال جدید برای جهان اسلام، سال اقتدار و عظمت و اعتلای بیش از پیش باشد و دیدگان منتظر را به نظاره رخسار تابناک و طلعتِ رشید عالمین ، حضرت مهدی، روحی و ارواحنا له الفداء، روشن و بینا سازد.

به امید سالی پر بار در طلیعه نوروز و تحقق اهداف توسعه بوشهر در افق ۱۳۹۵ .

 سال نو مبارک و ایام به کامتان باد انشالله.

غلامعلی میگلی نژاد

شهردار بندر بوشهر

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.