آیین آزادی ۲۲ زندانی جرائم غیرعمد با مشارکت شهرداری و شورای شهر بوشهر برگزار شد +تصاویر

۲۲ زندانی جرائم غیرعمد با همت شهرداری و شورای شهر بوشهر آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد شهردار بوشهر دراین آئین برای همتی که مسوولین به عمل آوردند تا این اتفاق روی دهد تبریک گفت و اظهار داشت: همه انسانها در لحظه ای با دوری از فطرت خود دچار لغزش و اشتباه می شوند ولی برای نظام جمهوری اسلامی که خونبهای شهدای زیادی است، زیبنده نیست که سرمایه های انسانی آن در زندان باشند.
غلامعلی میگلی نژاد افزود: سرمایه نظام جمهوری اسلامی نفت، گاز و معادن نیست بلکه سرمایه های انسانی است که باید خدایی زندگی کنند ولی برخی از آنها به دلیل های مختلف بخشی ازعمرشان را در زندان سپری می کنند.
وی یادآور شد: همه ما باید تلاش کنیم که زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد فراهم شود و این افراد با نگاهی نو به جامعه و خانواده های خود بازگردند.

شهردار بوشهر با تاکید بر این مطلب که نخبه ها و قضات در دادگاه ها بجای گذراندن وقت خود برای رسیدگی به این جرائم می توانند از نقاط قوت خود برای خدمت و پیشرفت جامعه کمک کنند.

گفتنی است که با کمک خیرخواهانه شهرداری و شورای اسلامی شهربوشهر ۲۲ نفر از زندانیانی که به دلیل جرائم غیرعمد و بدهیهای مالی محکوم به زندان بودند، آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.