قدردانی از تیم فوتبال شاهین شهرداری+تصاویر

جلسه قدردانی از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در سالن هتل دلوار بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، جلسه قدردانی از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شاهین شهرداری با حضور شهردار بندر بوشهر، رئیس شورای اسلامی شهر و مدیرعامل تیم شاهین در سالن هتل دلوار برگزار شد.

غلامعلي ميگلي نژاد شهردار بندر بوشهر در جمع بازيكنان، كادر فني و مديران شهرداري بوشهر با اشاره به راهيابي تيم شاهين به دور نهايي رقابتها خطاب به بازيكنان اظهار داشت: خوشبختانه با ياري خدا و تلاش  بازيكنان و كادر فني و همچنين حمايت همه جانبه هواداران كه با عشق به ورزشگاه آمدند و شما را به پيش بردند، نتايج خوبي رقم خورد.

وي ادامه داد: اميدوارم با همين انگيزه و توان و تلاش مضاعف راه صعود به ليگ دسته يك را هموار كنيد و خوشحالي هواداران دلسوز شاهين را فراهم كنيد.

شهردار بوشهر با بيان اين مطلب كه تيم شاهين ۷۰ سال قدمت دارد تصريح كرد : انتظاراتي كه از تيم شاهين وجود دارد بر حق است چون جايگاه شاهين موقعيت فعلي نيست و بايد پاسخگو باشيم.

ميگلي نژاد اظهار داشت : شاهين همچون درختي تنومند و ارزشمند است كه ريشه در فوتبال كشور دارد و در اكثر خانواده هاي اين شهر و استان از محبوبيت بسيار بالايي برخوردار است.

شهردار بندر بوشهر ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی بازیکنان و کادر فنی تیم شاهین شهرداری و صعود به مرحله بعد اعلام کردند: ما حامی این تیم هستیم و بودجه بسیار خوبی در سال آینده برای این تیم در نظر گرفته شده است .

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.