پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو:

دانشجویان با ارایه دیدگاههای پژوهشی و نوگرایانه مدیریت شهری را یاری کنند

میگلی نزاد طی پیامی به دانشجویان شهر بوشهر آنها را به کمک به مجموعه مدیریت شهری مرکز استان فراخواندو اظهارداشت :خوشبختانه با توسعه سرانه علمی کشور و تأسیس مراکز دانشگاهی متعدد در بندر بوشهر ،شاهد حضور نشاط آفرین و تعالی بخش خرد و امیدواری ، یاری رسان مدیران و تصمیم گیرندگان استان باشند.

 

باسمه تعالی

دانشجویان عزیز، اساتید گرامی دانشگاهی و جامعه علمی و پژوهشی محترم بندر بوشهر

با سلام و احترام

آرمان طلبی و حق خواهی واقعگرایانه دانشجویان در طول تاریخ ایران اسلامی منشأ تاثیرات فراوانی بوده است و در برهه های درخشان پیروزی انقلاب اسلامی و سالهای پربرکت دفاع مقدس و ایام سازندگی و توسعه وطن عزیزمان، این قشر نقش تعیین کننده ای در ایجاد پویایی و نشاط جامعه داشته است.

در فضای امروز کشور که تحت تدابیر مقام معظم رهبری ،اقتصاد مقاومتی سرلوحه اقدامات تولیدی،اجرایی و پژوهشی همه آحاد و گروههای مختلف قرار گرفته است ، نقش دانشجویان عزیز در دانشگاهها و مراکز عالی آموزشی، برای مهیا ساختن بستر علمی  حرکت کشور به سوی اهداف درخشان تعیین شده بیش از گذشته اهمیت یافته است.

خوشبختانه با توسعه سرانه علمی کشور و تأسیس مراکز دانشگاهی متعدد در بندر بوشهر ،شاهد حضور نشاط آفرین و تعالی بخش خرد و امیدواری ، یاری رسان مدیران و تصمیم گیرندگان استان باشند.

 امروزه با توجه به برنامه هایی که شهرداری بندر بوشهر برای توسعه ی این شهر تاریخی در حوزه های خدماتی، حمل و نقل،فضای سبز ، فرهنگی ، ورزشی ، شهرسازی و طراحی شهری در دست اجرا دارد، فرصت ارزشمندی است که دانشجویان با ارایه دیدگاههای پژوهشی و نوگرایانه خود به بهبود وضعیت این بندر استراتژیک و ارتقای همه جانبه آن یاری برسانند.

ضمن تکریم تلاشها و بلندنظریهای دانشجویان عزیز این دیار و گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو که امسال با اربعین حسینی و ۲۸ صفر مقارن شده است ، یاد همه شهدای دانشجو در عرصه های مختلف انقلاب و دفاع مقدس را گرامی داشته و امیدوارم که این قشر بنیادین جامعه به برکت اندیشه حسینی و دیدگاه نبوی ، بیش از پیش منشأ برکات و تحولات مثبت در راه آرمانهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و همه نیک اندیشان ایران اسلامی باشند.

 

غلامعلی میگلی نژاد

شهردار بندر بوشهر

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.