سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی خبر داد:

مانور آتش نشانی شهرداری بوشهر در مدرسه اتحاد

فیصل محبی با تاکید بر ضرورت آشنایی شهروندان خصوصا کودکان با موضوعات ایمنی اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که شهروندان در وقت بروز حوادث دارند عدم آشنایی کافی با ابعاد حوادث و چگونگی مهار آتش است .

مانور آتش نشانی در مدرسه اتحاد بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر ، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوشهر با اعلام این خبر افزود: در این مانور تلاش شد که دانش آموزان این مدرسه با اصول ایمنی و اقدامات لازم در هنگام خطر آشنا شوند.

فیصل محبی با تاکید بر ضرورت آشنایی شهروندان خصوصا کودکان با موضوعات ایمنی اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که شهروندان در وقت بروز حوادث دارند عدم آشنایی کافی با ابعاد حوادث و چگونگی مهار آتش است  .

سرپرست سازمان آتش نشانی اظهار داشت: مربیان و مدیران آموزشگاهها در این باره حساسیت بیشتری به خرج دهند تا کودکان بتوانند با مبانی آموزش ایمنی در مدارس بیش از پیش آشنا شوند.

محبی با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی تلاش دارد تا اصول ایمنی را به شهروندان آموزش دهد اظهار داشت: برای آموزش شهروندان و خصوصا دانش آموزان برنامه ریزی های خوبی کردیم که می تواند برای حل کاستی هایی که در این عرصه وجود دارد مفید باشد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندربوشهر در پایان از آمادگی این سازمان جهت آموزش آموزشگاهها و دانش آموزان خبر داد. 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.