مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خبر داد:

برگزاری جلسه کمیته انضباطی در سازمان تاکسیرانی شهرداری بوشهر

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری با اشاره به بروز برخی شکایات از رانندگان تاکسی در حین انجام وظیفه اظهار داشت: در برخی موارد عده ای از شهروندان نسبت به نرخ مسیرها و یا سایر موارد شکایاتی دارند که بدین منظور کمیته انضباطی در سازمان تاکسیرانی تشکیل می شود .

جلسه کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری بندر بوشهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت :در این جلسه  به منظور رسیدگی به شکایات تعدادی شهروندان از عملکرد رانندگان تاکسی تشکیل شد.

خداکرم ایزدپناه دراین جلسه ضمن اشاره به اینکه رانندگان تاکسی قشر زحمتکش و پرتلاشی هستند اظهار داشت: با توجه به اینکه رانندگان تاکسی به صورت مستقیم با شهروندان در ارتباط هستند تلاش ما و رانندگان این است که ضمن رعایت قوانین رضایت شهروندان را نیز به دست بیاوریم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری با اشاره به بروز برخی شکایات از رانندگان تاکسی در حین انجام وظیفه اظهار داشت:  در برخی موارد عده ای از شهروندان نسبت به نرخ مسیرها و یا سایر موارد شکایاتی دارند که بدین منظور کمیته انضباطی در سازمان تاکسیرانی تشکیل می شود .

وی با اشاره به اینکه  این جلسه  با حضور نصراله اسدی رییس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای اسلامی شهر برگزار شد افزود: آقای مهدی شمسی مشاور شهر در امور سازمانها و شهرداریها نیز حضور داشتند که ضمن بررسی موارد طرح شده بر رعایت نظم و انضباط سازمانی توسط رانندگان تاکسی تاکید شد.

ایزدپناه از تشکیل ماهیانه این جلسات خبر داد.

 

عکس :روابط عمومی سازمان تاکسیرانی

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.