میگلی نژاد: سایر ادارات به اندازه شهرداری از ایرانجوان حمایت کنند

شهردار بوشهر اظهار داشت: اعتبار ما جهت تیم داری محدود است و ۳۵۰ میلیون تومان از بودجه مصوب شورا نیز خرج خرید امتیاز لیگ دو شده است

ه گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر ميگلي نژاد شهردار بندر بوشهر گفت: با توجه به حمایت شورا و شهرداری از تیم شاهین، اکنون بار استانداری و اداره کل ورزش برای کمک به تیم های فوتبال نصف شده است.

شهردار مركز استان ادامه داد: همه ادارات، ارگانها و مجموعه های صنعتی استان با هم به اندازه بودجه اي كه شهرداری به شاهين اختصاص داده باید به ایرانجوان کمک کنند.

وي در ادامه افزود: اگر ما از شاهين بوشهر حمايت نمي كرديم كل بودجه اي كه الان از طرف سازمان ورزش و استانداري به ايرانجوان اختصاص داده مي شود نصف مي شد زيرا نيمي از اين بودجه ها به تيم شاهين مي رسيد.

میگلی نژاد در پاسخ به درخواست مسئولان تیم امید ایرانجوان که اصرار داشتند شهرداری اسپانسر آنها شود، گفت: به درخواست مدیر باشگاه شاهین شهرداری درباره حمایت از تیم های پایه شاهین پاسخ منفی داده ام، چون اعتبار ما جهت تیم داری محدود است و ۳۵۰ میلیون تومان از بودجه مصوب شورا نیز خرج خرید امتیاز لیگ دو شده است.

وی ضمن اشاره به محدوديت هاي مالي تيم شاهين خاطرنشان كرد: به دلیل مشکلات مالی، مجور شدیم برای بازی چهارشنبه كادر تیم شاهین شهرداری در زمينه تهيه بليط كادر شاهين از پارس جنوبی كمك بگيريم.

ميگلي نژاد افزود: به همين دليل بازیکنان شاهين شهرداري از راه زمینی به عسلویه رفته و از فرودگاه پارس جنوبی به تهران و سپس به صورت زمینی به همدان مي روند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.