در آستانه ۷ مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی

فیصل محبی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر: خانواده ها به رعایت اصول ايمني توجه بيشتري کنند

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر ، هفت مهر ماه در تقویمهای ملی به نام روز ایمنی و آتش نشانی نام گذاری شده است . روزی که به منظور تقدیر از تلاش آتش نشانان در کشور ثبت شده است . از آتش نشانان به نام  فرشتگان نجات یاد می شود. افرادی که با شجاعت به دهان آتش هجوم می برند تا فرشته نجاتی برای قربانیان آتش باشند.

به دیدار سرپرست سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري بندر بوشهر رفتیم تا با او درباره  شهر ایمن به گفتگو بنشینیم.  سرپرست سازمان آتش نشانی و ایمنی شهرداری بوشهر در این باره به خبرنگار روابط عمومی شهرداری بوشهر گفت: براي داشتن شهري ايمن، آموزش در همه رده هاي سني الزامي است.

فيصل محبي با تاکید بر  علت يابي حوادث رخ داده در شهر بوشهر تصریح کرد: آموزش در همه رده هاي سني از دبستان تا دانشگاه در راس برنامه هاي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهر بوشهر قرار دارد.

سرپرست سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري بندر بوشهر از رسانه هاي استان جهت  توسعه آموزش همگاني شهروندان ياري خواست.

فيصل محبي خاطرنشان كرد: ايمني مهمترين مفهوم و موضوع در زندگي شهروندي است. به همين دليل خانواده ها مي بايست توجه بيشتري به ايمني داشته باشند.

وي در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به تاكيد اين  سازمان در خصوص آموزش نكات ايمني ابراز داشت: با توسعه شهر و شهرنشيني افزايش توان سازمان آتش نشاني به خصوص در زمينه افزايش ايستگاه، تجهيزات و ماشين آلات در اولویت برنامه ریزی مديران شهر بوشهر قرار دارد.

محبي تاكيد كرد: همه ماشين آلات اطفاء حريق بوشهر در همه ساعات شبانه روز آماده خدمت رساني به شهروندان حادثه ديده هستند.

سرپرست سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري بندر بوشهر در پايان ضمن تشكر از شوراي اسلامي شهر بوشهر بابت حمايت از سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني بوشهر ابراز داشت: با توجه به خاص بودن وضعیت شهر بوشهر در حوزه مختلف ، براي روزآمد شدن سازمان آتش نشانی بوشهر، بهره بردن از تكنولوژي هاي روز جهت تامین ايمني شهروندان اولویت اصلی ماست.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.