میگلی نژاد شهردار بندر بوشهر طی پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید اعلام کرد:

ساختن بوشهري توسعه يافته بر پايه دانايي محوري مهمترین وظیفه شهرداری است

شهردار بندر بوشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید اعلام کرد:«در شهرداری تلاش کرده ایم که با برنامه ریزی دقیق ، همه ظرفیتهای خود را از ناوگان حمل و نقل درون شهری تا سیستم نظافت و جمع آوری پسماند و همچنین فضای سبز و بهبود نوسازی و عمران شهری را در امتداد هم پیش ببریم تا شهری «دانایی محور» در کرانه خلیج فارس برای دانش آموزان، دانشجويان و اساتيد ارجمند مهیا شود.»

به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۴-۹۵، غلامعلی میگلی نژاد، شهردار بندر بوشهر طی پیامی «ساختن شهري توسعه يافته بر پايه دانايي محوري را از مهمترين وظايف مديريت شهري دانست» و از دانش آموزان ، دانشجویان و اساتید دانشگاه درخواست کرد که در ساختن «شهری نوین» با مجموعه شهرداری بندر بوشهر همراه و همگام باشند.متن پیام شهردار بندر بوشهر بدین شرح است :   

باسمه تعالی

اینک که با فرا رسیدن مهرپاییزی در بندر تاریخی و فرهنگی بوشهر، بار دیگر، با عنایات الهی نسیم  جانفزای دانایی وزیدن گرفته است و بیرق دانش اندوزی کودکان، نوجوانان و جوانان  پرشور و نشاط این شهر به اهتزاز درآمده، این فصل شور آفرین دانش افزایی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.  

بر این اعتقادیم که ساختن شهري توسعه يافته بر پايه دانايي محوري از مهمترين وظايف مديريت شهري است. تلاش شهرداری بندر بوشهر بر آن است که بتواند همه امکانات و زیرساختهای لازم را برای تحقق این امر  فراهم سازد . ما در شهرداری  تلاش کرده ایم که با برنامه ریزی دقیق ، همه ظرفیتهای خود را از  ناوگان حمل و نقل درون شهری تا سیستم نظافت و جمع آوری پسماند و همچنین  فضای سبز  و بهبود نوسازی و عمران شهری را در امتداد هم پیش ببریم  تا شهری «دانایی محور» در کرانه خلیج فارس برای  دانش آموزان، دانشجويان و اساتيد ارجمند مهیا شود.

ما مي توانيم در سالجاری ، با كمك و همراهي و همدلي ، شهري را بسازيم كه آيندگان به آن افتخار كنند و  بار دیگر آفتاب سرافرازی این دیار کهن از سلسله جبال دانایی شما اهالی دانش ، طلوعی دوباره کند . خدمتگزاران شما در شهرداری از شما فرهيختگان عزيز و ارجمند مي خواهند كه در اين راه با مديريت شهري همراه و همگام باشيد.

امیدوارم که همه ما بتوانیم تحت توجهات ويژه امام عصر (عج) و تدابیر  مقام معظم رهبري  ،  در جهت تحقق  افق هاي توسعه و دست یافتن به «شهري نوين» و دانش محور  تلاش و کوششی صادقانه داشته باشیم.

 

غلامعلي ميگلي نژاد

شهردار بندر بوشهر

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.