اصغر کامیاب سرمربی شاهین شهرداری بوشهر:

حمايتهای گرم تماشاگران ضعفهای ما را جبران می کند

تماشاگران بوشهري مي توانند مانند هميشه به عنوان يار دوازدم شاهين روحيه تيم را افزايش داده و در بردهاي شاهين شهرداري شريك باشند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر علي اصغر كامياب سرمربي تيم شاهين شهرداري بندر بوشهر گفت: شاهين شهرداري بندر بوشهر چهارشنبه همين هفته به مصاف تيم فولاد  اهواز مي رود.

سرمربي شاهين شهرداري بندر بوشهر افزود: اين مسابقه در استاديوم شهيد بهشتي بندر بوشهر برگزار مي شود.

وي در ادامه ضمن اشاره به زمان بر شدن انتقال سهميه تيم شاهين به شهرداري بندر بوشهر خاطرنشان كرد: با توجه به زمان بر شدن انتقال سهميه از تربيت ايلام به شاهين شهرداري بوشهر ،ديشب موفق شديم با بازيكنان اين تيم قرارداد ببنديم.

كامياب افزود: با وجود اينكه در لحظه آخر تيم را بستيم موفق شديم حدود ۸۰ درصد بازيكنانمان را از رده هاي ۲۰ تا ۲۷ سال انتخاب و گزينش كنيم.

وي تصريح كرد: حمايت تماشاگران از تيم در مسابقات مي تواند فقدان اردو و تداركات ما را جبران كند.

سرمربي شاهين شهرداري بندر بوشهر ادامه داد: اميدواريم كه بتوانيم هر چه سريعتر تيم را هماهنگ كنيم و تا نيم فصل هم بتوانيم شاهين شهرداري بندر بوشهر را به اردو ببريم.

وي در پايان گفته هاي خود كادر مربي گري تيم را يك كادر كاركشته و با تجربه دانست و خاطرنشان كرد: آقايان سهراب بختياري آزاد در سمت سرپرست تيم،عبدالرضا بازياري و حسين دشتي در سمت مربي، محمودرضا بحريني در سمت مربي دروازه بان هاي تيم، حسن حيدرپور مربي بدن ساز تيم و حسين احمدپور با سمت تداركات تيم را در كنار اينجانب كه افتخار سرمربي گري تيم شاهين را بر عهده دارم حضور دارند.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.