کمک ۵۰ میلیون تومانی شورا و شهرداری بوشهر و برد شیرین ایرانجوان در انتهای نیم فصل

شهردار بوشهر در استادیوم شهید بهشتی از نزدیک شاهد قهرمانی نیم فصل تیم ایرانجوان بوشهر بود.

عصر امروز مهندس آزادشهرکی, شهردار مرکز استان با حضور در استادیم شهید بهشتی از نزدیک شاهد پیروزی تیم ایرانجوان بر مس رفسنجان بود. 
به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، پس از کمک مالی ۵۰ میلیون تومانی شهرداری بندر بوشهر که با مصوبه و نظر مساعد اعضای شورای شهر بوشهر انجام گرفت ،بازیکنان تیم ایرانجوان بوشهر با روحیه ای دوچندان برابر تیم مس رفسنجان حاضر شدند و توانستند با نتیجه ۱ بر صفر هر سه امتیاز این بازی را از آن خود کنند. 
با این پیروزی در هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال ، صدرنشینی تیم ایرانجوان در لیگ یک فوتبال کشور همچنان ادامه یافت و تیم ایرانجوان نیم فصل را با قهرمانی به پایان رساند.
نکته جالب حضور امروز مهندس آزادشهرکی در استادیوم در دقایق پایانی بازی بود که این حضور با زدن گل برتری تیم ایرنجوان در دقیقه ۹۲  به مس رفسنجان همزمان شد و شور شادی ورزشگاه شهید بهشتی را فراگرفت .
چهارشنبه هفته گذشته ۶ آذر بود که با مصوبه شورای اسلامی شهر بوشهر ، مهندس آزاد شهرکی شهردار مرکز استان چک کمک ۵۰ میلیون تومانی شهرداری بوشهر را  به حساب تیم ایرانجوان امضاء کرد.
با کمک مالی شهرداری که باعث افزایش مضاعف انگیزه بازیکنان پرتلاش این تیم مرکز استان شده بود ، مدیران این تیم توانستند ۲۰درصد از مبلغ قراردادهای بازیکنان را پرداخت نمایند و آنان را نسبت به ادامه مسابقات در شرایطی مطلوب دلگرم سازند.
کسب این نتیجه باعث ایجاد دلگرمی و امیدواری در سطح شهر  و در میان شهروندان دوستدار ورزش و حامی فوتبال در روزهایی  شد که کام استان به خاطر زلزله ۵.۷ ریشهری برازجان تلخ می باشد.
گفتنی است که کمکهای شهرداری به تیم ایرانجوان بوشهر در زمان حضور اعضای شورای اسلامی شهر فعلی و شهرداری مهندس آزاد شهرکی و از بازی این تیم با پیکان در تاریخ ۱۹ آبان سالجاری آغاز شد. 
با این پیروزی تیم ایرانجوان با ۲۱ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و نیم فصل را با خاطره ای خوب به پایان رساند.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.