عملیات اجرایی پروژه پارك ساحلي تيو تا نگين آغاز شد

با آغاز به كار اين پروژه تفريحي توريستي در شهر بوشهر در سه ماه اخير شهرداري بندر بوشهر موفق شده است كه كلنگ آغاز به كار بيش از ۳۳هزار متر پارك و فضاي سبز در شهر بوشهر به زمين بزند.

شهرداري بندر بوشهر در ادامه فعاليت هاي عمراني توسعه و شكوفايي بوشهر عمليات اجرايي پارك ساحلي ميدان المپيك تا ميدان رييس علي دلواري (تیو تا نگین)را آغاز كرد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر اين پروژه كه در زميني به وسعت ۱۲هزار ۱۰۰ متر مربع احداث مي شود نقش زيادي در تقويت بنيان هاي توريستي شهر بوشهر خواهد داشت.

در اين پروژه ۵۳۲ متر مكعب خاك زراعي جهت ايجاد فضاي سبز در فضاي پارك ريخته مي شود.

پياده رو سازي و محوطه سازي اين پارك بزرگ شهري نيز در فضايي به وسعت بيش از ۷۰۰۰ متر مربع با استفاده از سنگ هاي متنوع اجرا مي گردد.

از ديگر شاخصه هاي جالب توجه اين پارك شاخص شهر بوشهر اجراي محل عبور و مرور غير هم سطح در اين پروژه است كه جهت پياده روي مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

چهار عدد آلاچيق چوبي و سه سازه چادري تك پايه نيز در اين پارك ساحلي نصب مي شود.

كلنگ آغاز به كار اين پروژه شهري بندر بوشهر توسط اسدي و شمسا از اعضاي شوراي اسلامي شهر بوشهر به زمين زده شد.

شايان ذكر است كه با آغاز به كار اين پروژه تفريحي توريستي در شهر بوشهر در سه ماه اخير شهرداري بندر بوشهر موفق شده است كه كلنگ آغاز به كار  بيش از ۳۳هزار متر پارك و فضاي سبز در شهر بوشهر به زمين بزند.

پيش از اين نيز كلنگ آغاز به كار پارك مرواريد (فاز ۲) به مساحت ۹۹۵۲ متر مربع، پارك محله اي باهنر به مساحت ۹۷۵۰ متر مربع، پارك هاي يادگار امام به مساحت ۱۱۱۰ متر مربع و پارك خيابان امام رضا به مساحت ۱۰۰۰متر مربع توسط شهرداري بندر بوشهر و از سري پروژه هاي عمراني بوشهر در مسير توسعه و شكوفايي توسط شهرداري بندر بوشهر و با اعتبارات داخلي شهرداري مركز استان به زمين خورده بود.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.