شهردار میگلی نژاد در دیدار با رانندگان تاکسی درون شهری بوشهر:

شهرداری با تمام توان برای بهبود وضعیت رانندگان تاکسی تلاش می کند +تصاویر

شهردار بوشهر با تاکید بر استهلاك و هزینه بالای خودروها در بوشهر به دليل گرما و استفاده زیاد از كولر ، خطاب به رانندگان تاکسی اظهار داشت : مطمئن باشید ما هرچه از توانمان بر بياید براي بهبود وضعیت رانندگان انجام مي دهيم.

جلسه مشترک شهردار بوشهر و رانندگان تاکسی درون شهری برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر،در این جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، رییس پلیس راهور و معاونین و مدیران شهرداری در مسجد امیرالمومنین بوشهر برگزار گردید،نمایندگان رانندگان تاکسی به بیان مسایل و مشکلات خود پرداخته و از شهردار بوشهر و اعضای شورای شهر برای حل این مشکلات درخواست رسیدگی داشتند.

شهردار بوشهر در این دیدار  با بیان این مطلب که برگزاری این نشست جهت رفع مشکلات رانندگان تاکسی ضروری بود افزود : براي رفع مشکلات حمل و نقل درون شهری برنامه های خوبی در دست داریم. 

غلامعلی میگلی نژاد با تاکید بر اهمیت نقش رانندگان در معرفی شهر بوشهر به مهمانان این بندر تاریخی و فرهنگی اظهار داشت: 

رانندگان تاکسی نمایندگان  فرهنگ و شخصیت استان هستند و  اگر مهماني وارد شهر بوشهر شود برخورد رانندگان غنأ و جایگاه فرهنگ والای شهر و استان را به مهمانان مي رساند.

شهردار بوشهر با تاکید بر استهلاك و هزینه بالای خودروها  در بوشهر به دليل گرما و استفاده زیاد از كولر  ، خطاب به رانندگان تاکسی اظهار داشت : مطمئن باشید ما هرچه از توانمان بر بياید براي بهبود وضعیت رانندگان انجام مي دهيم.

شهردار مرکز استان با اشاره به وجود مشکل فعالیت  خودروها مسافربرشخصی غیر مجاز  که مورد اعتراض شدید رانندگان تاکسی شهر بوشهر می باشند تصریح کرد: نمي شود پذیرفت هر شخصي با خودرو در سطح شهر مسافر جابجا كند .

 1. وی افزود:  عزیزان ما در راهنمايي و رانندگي  به کمک شهرداري بیایند و برای حل این مشکل یاری رسان باشند.
 2. میگلی نژاد با تاکید بر این مطلب که برای حل این مشکل رانندگان تاکسی ضروری است که  همه مدیران و مسولین شهر و استان مشارکت نمایند اظهار داشت :با آقاي استاندار و فرماندار جهت تأمين امنيت و برخورد با مسافربرهاي شخصي صحبت مي كنيم.
 3. شهردار بوشهر با اشاره به برنامه آتی شهرداری مرکز استان برای بهبود وضعیت تاکسیرانی در شهر بوشهر خبر داد:
 4. ايستگاه ترمينال مركزي سازمان اتوبوسراني به خيابان معلم جابجا مي شود و این ایستگاه به تاكسيرانان اختصاص داده مي شود.

 

 1.  
 2.  
 3.  

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6. غلامعلی میگلی نژاد با تاکید بر ارتقای جایگاه و شان رانندگان تاکسی بوشهر افزود: وظیفه همکاران ما در سازمان تاکسیرانی است که يك روز بعنوان روز گرامیداشت تاكسيرانان در نظر بگيرند و از رانندگان در حضور خانواده هايشان تجليل و  قدرداني نمایند.
 7. در این جلسه مهرزاد آسایش نایب رییس شورای اسلامی شهر بوشهر،نصراله اسدی رییس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای اسلامی شهر، اصغر گورکی رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر، سرهنگ سجادی رییس پلیس راهور و سروان خدارحم ابادی مسئول آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی حضور داشتند و از نزدیک در جریان مشکلات رانندگان تاکسی قرار گرفتند. 
نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.