تلاش برای رفع مشکل تاریکی پارکها ،

آغاز بازگشت روشنایی به پارکهای بوشهر

شهر در شب زیبایی های خاص خود دارد که وقتی نور و روشنایی ها سالم و استاندارد باشد٬ زیبایی ها خود را نشان داده و زمينه های احساس رضایت شهروندان از شهر را فراهم تر می سازد.

یکی از مطالبات دیرینه شهروندان شهر بوشهر ٬حل مشکل تاریکی اماکن عمومی سطح شهر از جمله ميادین٬ پارکها و نوار ساحلی است . این مشکل بارها در رسانه ها٬ صحن شورای شهر و ملاقات مردمی با شهردار عنوان شده و شهروندان در این باره گلایه مند هستند.

 اخيرا پس از بازدیدهای شخصی شهردار بوشهر٬ یکی از اولين مواردی که توسط غلامعلی ميگلی نژاد به حوزه خدمات شهری و تاسيسات شهرداری دستور موکد جهت رفع نقص و عيب یابی شد٬ حل این مشکل بود. حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری بوشهر نيز دست به کار شد و روند روشنایی پارکهای ساحلی و محله ای را از شمال شهر بوشهر و از پارک سيادت آغاز کرد.

این اقدام علاوه بر تامين احساس آرامش شهروندان در اماکن عمومی ٬ زمينه های افزایش ایمنی شهروندان را مهيا می کند . همچنين شهر در شب زیبایی های خاص خود دارد که وقتی نور و روشنایی ها سالم و استاندارد باشد٬ زیبایی ها خود را نشان داده و زمينه های احساس رضایت شهروندان از شهر را فراهم تر می سازد.

این روند رفع تاریکی و تامين روشنایی پارکها و ميادین توسط شهرداری ادامه دارد

 

پارک جنب آتش نشانی بهمنی

 

پارک سیادت

 

 

پارک مادر

 

پلاژ بانوان

 

محوطه بعد از پارک صدف، رافائل

چراغ هاي بادباني نوار ساحلي

 

نوار ساحلی ،روبروی شورای اسلامی شهر

 

محوطه مقابل عمارت تاریخی ملک

 

پارک شورا

 

روبروی ایرانجوان

 

سه گوش خیابان جمهوري

 

میدان امام خمینی (ره)

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.