در جلسه شهردار و شورایاران محلات جنوبی،

جنوب شهر به نسبت کل بوشهر مظلوم واقع شده است / تحولات اساسی در مناطق جنوبی بر اساس پیشنهادات شورایاران به وقوع می پیوندد + تصاویر

شهردار بوشهر با اعلام این مطلب که وضعیت محلات جنوبی متناسب با سایر مناطق شهری نیست افزود : شهرداری از همه توان انسانی و امکاناتی خود برای بهبود وضعیت این مناطق در سال ۹۴ و ۹۵ بهره می برد.

 

 

در این جلسه مشترک که در مسجد کوی خواجه ها ، با حضور شهردار مرکز استان و مدیران شهرداری و شورایارن محلات جنوبی برگزار شد، شورایاران به بیان مستقیم مشکلات محلات خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر ، در ابتدای این جلسه غلامعلی میگلی نژاد ، شهردار بندر بوشهر ضمن بیان این مطلب که عزم شهرداری ساختن شهری زیبنده شهروندان فهیم بوشهر است و همه کارکنان در شهرداری برای رسیدن به این هدف تلاش شبانه روزی دارند افزود :

اگر با رویکرد عدالت گرایانه بنگریم  جنوب شهر به نسبت کل بوشهر مظلوم واقع شده است و عقب افتادگی بیشتری دارد.

شهردار بوشهر با تاکید بر اینکه شهرداری می خواهد فضای  محلات جنوبی با نشاط و امروزی باشد افزود :

نشست دوره ای با شورایاران این محلات خواهیم داشت که این نشستها را از محله خواجه ها شروع کرده ایم و به نوبت از سایر محلات جنوبی بازدید کرده و با همکاری و همدلی عمران و آبادی این محلات را رقم می زنیم.

شهردار بوشهر با اشاره به بودجه ای که در شهرداری برای سال ۹۴ بسته شده اظهار داشت : بودجه ۹۴ شهرداری به شکلی نیست که بشود رویکردی با تغییرات اساسی برای بهبود وضعیت محلات جنوبی داشت اما ما این چند ماه باقیمانده تا پایان سال ۹۴ را به شکلی حرکت می کنیم تا سال ۹۵ فرا برسد و بتوانیم اقدامات مهمی را انجام دهیم.

میگلی نژاد با اشاره به برنامه شهرداری برای محلات جنوبی در سال ۹۵ تصریح کرد : بودجه سال ۹۵ با رویکرد تغییرات اساسی در محلات جنوبی  و بر اساس پیشنهادات شورایاران و اولویت بندی که آنها برای ما مشخص می کنند بسته می شود.

میگلی نژاد با اشاره به اینکه شهرداری با توجه به درآمدهایش برنامه ریزی می کند خاطرنشان کرد : شهرداری بوشهر با سختی اموراتش را می گذارند و در حال حاضر به قول قدیمیها اموراتمان را « قاتق» می کنیم.

میگلی نژاد با تاکید بر اینکه برنامه ریزی در شهرداری اولویت بسزایی دارد افزود : براساس اولویت ها نمی گذاریم یک ریال پول بی حساب و کتاب جابجا شود.

وی تصریح کرد: در این شرایط سخت مالی اغلب پروژه ها که به پیمانکاران واگذار شده با سی تا چهل درصد مینوس ، زیر قیمت با نظارت دقیق و حداقل هزینه کار می شود.

وی افزود : اما با امیدواری عرض می کنم که با این وضعیت مالی شهرداری، شهر را الان با چشمان باز رصد کنید ، یکسال دیگر هم دوباره رصد کنید و مطمئن باشید که تحول را خواهید دید.

شهردار بوشهر در این جلسه مشترک با شورایاران با تاکید بر این نکته که بوشهر ظرفیتهای بالقوه ای برای توسعه دارد افزود : خیلی امیدوارم انشاله بتوانیم شهری بسازیم که شهروندانش افتخار کنند این نقطه از دنیا را برای زندگی کردن انتخاب کرده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.