شهردار میگلی نژاد در مراسم کلنگ زنی پنج پروژه شهری :

رضايتمندي شهروندان در راس امور شهرداري بندر بوشهر است

شهردار بوشهر با اشاره به اینکه پروژه های اخیر شهرداری از محل اعتبارات داخلی در حال اجراست بر روند اجرای سایر پروژه های شهری در همه بخشهای شهر تاکید کرد.

شهرداري بندر بوشهر  در هفته هاي آينده با اجرای پروژه های متعدد و متنوع در همه بخش هاي توسعه شهر بوشهر ورود خواهد كرد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر شهردار بندر بوشهر،ميگلي نژاد ضمن اشاره به ضرورت اعتماد سازي شهرداري بين شهروندان خاطر نشان كرد: سياست شهرداري اين است كه به گونه اي كار كند كه اعتماد مردم به شهرداري هر روز بيشتر جلب شود تا ما بتوانيم به اهداف ترسيم شده مان برسيم.

شهردار بندر بوشهر با اشاره با محل تامین اعتبارات مورد نیاز جهت اجرای پروژه های شهری شهرداری اظهار داشت :كليه طرحهايي كه امروز كلنگ آغاز به كارشان در نواحي مختلف شهر بوشهر به زمين خورد، از محل اعتبارات داخلي شهرداري بندر بوشهر تامين شده است.

غلامعلی میگلی نژاد با اشاره به افزايش درآمدهاي شهرداري بندر بوشهر در سال ۹۴ تاكيد كرد: خوشبختانه بودجه سال ۹۴ نسبت به ۹۳ داراي رشدي حدود ۵۰ درصدي بوده است كه اميدواريم در سال آينده نيز بتوانيم اعتبارات شهرداري بندر بوشهر را به ميزان قابل توجهي افزايش دهيم.

 شهردار بندر بوشهر با تشریح دیدگاه خود درباره برنامه های شهرداری جهت مدیریت شهر اظهار داشت : در تلاش هستیم که بوشهر تا پايان سال به گونه اي ساخته شود كه  شهروندان از زيرساخت ها و خدمات ارائه شده توسط شهرداري راضي باشند.

ميگلي نژاد ضمن تشكر از كارشناسان و كاركنان شهرداري بندر بوشهر خاطر نشان كرد: من به عنوان خدمتگزار كوچك شهروندان بوشهري این انگیزه را در مجموعه شهرداری می بینم که مجموعه شهرداری بوشهر با تمام توان برای توسعه شهری تلاش کند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.