پیام شهردار بوشهر به خانواد شهید بیژنی

شهردار میگلی نژاد طی پیامی به خانواده شهید بیژنی نوشت:بازگشت غرور انگیز این شهید والامقام را گرامی داشته و از خداوند بزرگ می خواهم که افتخار خدمت به خانواده های معظم شاهد را مشمول حال همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی بفرماید. امیدوارمعملکرد ما به گونه ای باشد که شهید بیژنی و همه شهدای جلیل القدر دوران دفاع مقدس از ما راضی و خشنود باشند، انشالله.

باسمه تعالی

خانواده محترم شهید بیژنی

با سلام و احترام

بازگشت قهرمانانه پیکر مطهر شهید والامقام و فرمانده غیور دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی مان، در کنار پیکر نه شهید گمنام ، نشانه ای از ادامه یافتن دفاع در طول تاریخ پرفراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. عظمت افتخار آفرینی شهیدان این مرز پُرگهر  هیچگاه کهنه نخواهد شد. 

امنیت پایدار میهن عزیزمان ، سند معتبری برحق و راستین بودن راه و هدف همه شهیدان خدایی تاریخ ایران اسلامی است.

اینجانب نیز همراه با همه ی شهروندان بوشهری و هموطنان گرانقدر ، مدیون و داغدار یاد و خاطره شهیدان عظیم الشانی همچون بیژنی و شهدای گمنام هستم.

بازگشت غرور انگیز این شهید والامقام را گرامی داشته و از خداوند بزرگ می خواهم که افتخار خدمت به خانواده های معظم شاهد را مشمول حال همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی بفرماید.
امیدوارمعملکرد ما به گونه ای باشد که شهید بیژنی و همه شهدای جلیل القدر دوران دفاع مقدس از ما راضی و خشنود باشند، انشالله.

 

غلامعلی میگلی نژاد

شهردار بندر بوشهر

 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.