به منظور تسریع روند پروژه

پروژه بهسازی خیابان لیان در سه شیفت کاری در حال اجراست +تصاویر

گفتنی است با توجه به پرتردد بودن خيابان ليان در طول روز ، حساسیت و دشواری های متعددی برای اجرای این پروژه عمرانی وجود دارد که شکیبایی و همکاری شهروندان در هنگام تردد برای مراجعه به بازار ، باعث شده است که اکیپ عمرانی شهرداری با توجه به تاکیدی شهردار جهت اتمام هر چه سریعتر این پروژه ، موفق شوند به صورت سه شيفت مراحل کار را به سرعت اجرایی نماید.

 

 

پروژه بهسازی خیابان لیان در سه شفیت کاری در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر ، با پایان گرفتن فاز پياده رو سازی در قسمت شمالي اين خيابان،  شهروندان و کسبه بازار از نزدیک شاهد عزم جدی شهرداری بوشهر برای اتمام هر چه سریعتر این پروژه بوده اند.

گفتنی است با توجه  به پرتردد بودن خيابان ليان در طول روز  ، حساسیت و دشواری های  متعددی برای اجرای این پروژه عمرانی  وجود دارد  که  شکیبایی و همکاری شهروندان در هنگام  تردد برای مراجعه به بازار ، باعث شده است که اکیپ عمرانی شهرداری با توجه به تاکیدی شهردار جهت اتمام هر چه سریعتر این پروژه ، موفق شوند به صورت سه شيفت مراحل کار را به سرعت اجرایی نماید. 

 

 

 

در حال حاضر با توجه به اتمام  فاز پياده رو سازي ضلع شمالي خیابان لیان ، مرحله جدید اين خيابان، یعنی احداث خط سواره رو نیز آغاز شده است و این قسمت نیز با سرعت در حال سنگفرش شدن است.

از سوی دیگر بتن ريزي بخش جنوبي اين خيابان هم شروع شده است.

 گرمای شدید این روزهای تابستان هم تا كنون نتوانسته اختلالی در  روند اجرا و نظارت این پروژه عمرانی ایجاد نماید.

 باید به همكاري  خوب كسبه و اصناف حاضر در اين خيابان با شهرداری تا این جای کار نیز اشاره شود؛اعتماد و همکاری این قشر تاثیر گذار ،باعث شده است که این پروژه با وجود دشواریهای متعدد اجرا شود.
 
هر چند در طول کار هماهنگی بین سازمانی میان دستگاههای متولی آب، برق، مخابرات و گاز برای اجرای این پروژه حساسیت اجرا را دو چندان کرده است.

شايان ذكر است پروژه بهسازی خیابان لیان ساعت بیست و سه روز سه شنبه ۹ تیرماه آغاز شد و با برنامه ریزی انجام شده تا پايان شهريورماه به اتمام مي رسد.

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.