به دلیل حفظ سلامت شهروندان :

شهرداري بندر بوشهر با دستفروشان ماهی و میگو برخورد مي كند

شهروندان بوشهري ماهي و ميگوي خود را از دستفروشان تهيه نكنند زيرا هيچ ارگاني تا كنون نتوانسته سلامت ماهي و ميگوي دستفروشان را مورد تاييد قرار دهد.

 

شهرداري بندر بوشهر با همكاري نهادها و ارگان هاي ذي ربط با دستفروشان قاطعانه برخورد مي كند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر ، معاون خدمات شهري شهرداري بندر بوشهر ضمن اعلام اين خبر افزود: در بحث جمع آوري دستفروشان از سطح شهر تنها شهرداري مسئول نيست بلکه بايد همه دستگاهها ورود كنند تا اين معضل حل شود.

رسول رمضانی ضمن اشاره به آغاز فصل صيد در شهر بوشهر خاطرنشان كرد: شهروندان بوشهري ماهي و ميگوي خود را از دستفروشان تهيه نكنند زيرا هيچ ارگاني تا كنون نتوانسته سلامت ماهي و ميگوي دستفروشان را مورد تاييد قرار دهد.

وي در ادامه افزود: اين در حالي است كه هم شيلات و هم دامپزشكي سالم بودن ماهي و ميگوي بازار بوشهر را روزانه تاييد مي كنند.

معاون خدمات شهري شهرداري بندر بوشهر خاطرنشان كرد: به اين دليل كه شهرداري سردخانه نگهداري ماهي و ميگو در اختيار ندارد فقط مي تواند ترازوي دستفروشان را توقيف كند.

رمضاني با اشاره به ضرورت ورود شيلات و دامپزشكي در جمع آوري ماهي فروشان و ميگوفروشان دستفروش گفت: با توجه به اينكه ماهي و ميگو كالايي فاسد شدني است، ضروري است دامپزشكي در جمع آوري دستفروشان ورود كند و  شيلات هم سردخانه در اختيار شهرداري بگذارد تا شهرداري بتواند ميگوي دستفروشان را نگهداري كند.

رسول رمضاني در ادامه تصريح كرد: به منظور برخورد قاطعانه با دستفروشي اين هفته كارگروه خاصي متشكل از فرمانداري، دادستاني، شهرداري، شيلات، پليس راهور و انتظامي، اتاق اصناف و دامپزشكي تشكيل شود.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.