با حکم شهردار بندر بوشهر

آغاز به کار معاون جدید خدمات شهري و سرپرست شهرداری منطقه یک

در پايان شهردار مركز استان از زحمات اكبر توسلي تقدير كرد و رمضاني را به سمت معاون خدمات شهري شهرداري مركز استان منصوب نمود. شهردار مركز استان در حكمي ديگر رضا محبي را به سمت سرپرست شهرداري منطقه يك منصوب كرد. رضا محبي از نيروهاي شهرداري بندر بوشهر است كه پيش از اين در سمت هاي معاون عمرانی شهرداری و مدیر عمرانی فعاليت داشته است.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري بندر بوشهر شهردار بوشهر در آيين توديع و معارفه معاون خدمات شهري شهرداري بندر بوشهر گفت: اگر اخلاص در عمل بين مسئولان باشد و كارهاي انجام شده موجب رضايت عمومي مردم شود پاداش خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي كمتر از اجر شهيد شدن و شهادت نيست.

شهردار ميگلي نژاد در ادامه افزود: به همين دليل افرادي كه مشغول خدمت به مردم هستند مي بايست براي خدا و در راه رضايت خدا سختي ها را تحمل كنند.

وي در ادامه ضمن اشاره به وسعت حوزه خدمات شهري خاطر نشان كرد: در شهرداري ها بيشترين حجم كار ها در حوزه خدمات شهري انجام مي شود. به همين دليل انتظار مي رود كه بخش اجرايي شهرداري بخشي فعال و پرتكاپو باشد.

شهردار ميگلي نژاد ضمن اشاره به داشتن اختيار تام مديران شهرداري گفت:براي اين كه سرعت انجام كارها بيشتر شود و مديران بتوانند بهتر كار كنند كارها و فعاليت هايي كه در مناطق انجام مي شود را به شهرداري مناطق و يا معاونت خدمات شهري تفويض كرده ام.

در پايان شهردار مركز استان از زحمات اكبر توسلي تقدير كرد و رمضاني را به سمت معاون خدمات شهري شهرداري مركز استان منصوب نمود.رمضانی پیش از این به عنوان شهردار منطقه یک در شهرداری مشغول به کار بود.

شهردار مركز استان در حكمي ديگر رضا محبي را به سمت سرپرست شهرداري منطقه يك منصوب كرد.

رضا محبي از نيروهاي شهرداري بندر بوشهر است كه پيش از اين در سمت هاي معاون عمرانی شهرداری و مدیر عمرانی فعاليت داشته است.

همچنين غلامعلی ميگلي نژاد با استعفاي مهندس محب عالي از سمت معاون عمراني شهرداري استان موافقت نمود.

 

رسول رمضانی به عنوان معاون جدید خدمات شهری و اجرایی منصوب شد

رضا محبی به عنوان سرپرست منطقه یک شهرداری بوشهر معرفی شد

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.