شهردار میگلی نژاد اعلام کرد:

لایحه پیشنهادی تخفیف ۵۰ درصدی شهرداری بوشهر به سرمایه گذاران مجتمع های تفریحی را به شورا تقدیم می کنیم

شهردار مرکز استان با بیان این مطلب که برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضر است که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود خاطرنشان کرد: شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهد کرد.

شهردار بندر بوشهر با بیان این مطلب که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشهر آماده همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی است اعلام کرد :

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر ، به همین منظور در جلسه آتی شورای اسلامی شهر بوشهر پیشنهاد می دهم که شهرداری تا پایان سال ۹۴ به کسانی که در زمینه گردشگری و احداث مجمتع های توریستی در بوشهر سرمایه گذاری کنند ۵۰ درصد تخفیف عوارض بدهد.

غلامعلی میگلی نژاد در مراسم کلنگ زنی پروژه ورزشی "اسب آبی"  ضمن اشاره به این مهم که وظیفه همه ارگانها حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است تاکید کرد: احداث پروژه های تفریحی در مرکز استان نشاط و امید به زندگی را در بین مردم بوشهر افزایش می دهد.

شهردار مرکز استان با بیان این مطلب که  برای تسهیل در اجرای مجموعه توریستی "اسب آبی "شهرداری بندر بوشهر حاضر است که جهت رفع مشکلات احتمالی با سایر ارگان های دولتی هم وارد گفتگو شود خاطرنشان کرد:  شهرداری بندر بوشهر به صورت جدی از طرح های توریستی سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت کرده و جهت رفع مشکلات این گروه تلاش مضاعف خواهد کرد.

شایان ذکر است که پروژه اسب آبی با همکاری شهرداری بندر بوشهر، اداره کل ورزش و جوانان و موقوفه کازرونی در زمینی به وسعت ۶هزار متر مربع و با زیر بنای بیش از ۱۶ هزار متر در خیابان امام رضا (ع) توسط بخش خصوصی احداث خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.