شهردار بوشهر با حضور در سازمان آتش نشانی بوشهر:

برای تجهیز و به روزسانی سازمان مهم آتش نشانی تلاش می کنیم+تصاویر

شهردار بوشهر گفت:اهمیت سازمان آتش نشانی برای حفظ ایمنی شهر بوشهر بسیار بالاست و برنامه ریزی در شهرداری به شکلی انجام خواهد شد تا دغدغه های پرسنل برای انجام ماموریت در بهترین وضعیت روحی و جسمی لحاظ شود .

تلاش می کنیم که سازمان آتش نشانی همیشه مجهز و به روز باشد چون ماموریت خطیر و سنگینی دارد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر،شهردار بوشهر با بیان این مطلب طی بازدیدی که از سازمان آتش نشانی شهرداری به عمل آورد اظهار داشت : اهمیت سازمان آتش نشانی برای حفظ ایمنی شهر بوشهر بسیار بالاست و برنامه ریزی در شهرداری به شکلی انجام خواهد شد تا دغدغه های پرسنل برای انجام ماموریت در بهترین وضعیت روحی و جسمی لحاظ شود .

در این بازدید دو ساعته سرپرست این سازمان ، توضیحات لازم درباره وضعیت پرسنلی  ارایه کرد و درباره نیازهای سازمان از جمله کمبود فضای سازمان با توجه به اینکه ماشین آلات جدید سازمان در راه است مطالبی مطرح کرد. 

فیصل محبی با  مطرح کردن این مطلب که در شرایط فعلی می توان از زمین تعمیرگاه موتوری که در مجاورت سازمان آتش نشانی برای جبران کمبود فضا است بهره برد از شهردار در این باره درخواست مساعدت داشت که شهردار اعلام کرد که پیگیری های لازم انجام خواهد شد تا تصمیم قانونی و حقوقی لازم در جهت تقویت سازمان آتش نشانی اتخاذ شود .

محبی همچنین درباره وضعیت رفاهی کارکنان سازمان و انتظارات و درخواستهای پرسنل توضیحاتی ارایه کرد .

در پایان بازدید شهردار بوشهردر جمع آتش نشانان و پرسنل سازمان حضور یافت و از نزدیک مسایل و مشکلات آنان آشنا شد.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.