ميگلي نژاد: بوشهر به كارگاه سازندگي تبديل مي شود

شهردار بوشهر تصریح کرد: به همين دليل مصمم هستیم كه به نمايندگي از مردم شهر جلو كساني كه براي گردش و تفريح به بوشهر مي آيند آبروداري كرده و كاري كنيم كه زمان و دفعات حضور گردشگران در بوشهر افزوده شود.

شهردار بندر بوشهر در مراسم کلگ زنی دو پروژه عمران شهری شهر بوشهر  و در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه های عمرانی و خدماتی شهرداری بوشهر در روز های آتی اظهار داشت: مردم بوشهر منتظر باشند كه بعد از عيد سعيد فطر دگرگوني هاي بزرگي در سطح شهر مشاهده كنند. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر ، ميگلي نژاد با بيان اين نكته کخ   بعد از عيد فطر در تمام سطح شهر كارهاي عمراني و توسعه اي به انجام خواهد رسيد تصریح کرد :  همه مجموعه شهرداري بندر بوشهر عزم خود را جزم كرده اند تا با همكاري و همدلي و كار بي وقفه شبانه روزي كاري كنند كه شبه جزيره بوشهر به يكي از جاذبه هاي گردشگري كشور تبديل كنند.

وی ادامه داد : به همين دليل مصمم هستیم كه به نمايندگي از مردم شهر جلو كساني كه براي گردش و تفريح به بوشهر مي آيند آبروداري كرده و كاري كنيم كه زمان و دفعات حضور گردشگران در بوشهر افزوده شود.

ميگلي نژاد در ادامه سخنان خود با تاكيد بر صرفه جويي در منابع مالي شهرداری خاطر نشان کرد: مجموعه مديريتي شهرداري تمام تلاش خود را مي كند كه بزرگترين و مهم ترين و راهبردي ترين كارها را با حداقل هزينه ها به انجام برساند. به همين دليل همه طرح ها و پروژه هايي كه براي بوشهر تعريف مي شود در چندين نوبت توسط مديريت شهري چكش كاري شده تا هزينه و اعتبار ريالي كمتري در اين طرح ها صرف شود.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.